Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zgundem/public_html/modules/pg_detal/yazdir.php:11) in /home/zgundem/public_html/modules/pg_detal/yazdir.php on line 40
Zonguldak Umut Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kermes düzenledi

Zonguldak Umut Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından huzurevinde, çocuk evlerinde ve kadın konuk evlerinde kalanlara destek için yiyecek kermesi düzenlendi.

Camlı Köşk’te düzenlenen yiyecek kermesine, Zonguldak Valisi Ali Kaban’ın eşi Neriman Kaban, AK Parti Kadın Kolları üyeleri, MHP Belediye Başkan adayı Gürkan Gülay ve beraberindekiler, Emekçi Kadınlar Derneği Başkanı Yüksel Yayla ve yönetim kurulu üyeleri, Anneler Derneği Başkanı Nevin Aytaç ve yönetim kurulu üyeleri, Memur Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, Kamu Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu, Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Kemal Gümrükçü, Kızılay Derneği Çatalağzı Şube Başkanı Nevzat Ay ile dernek yönetimi ve kalabalık bir topluluk katıldı.

Düzenlenen yiyecek kermesi ile ilgili bir açıklama yapan Umut Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nurten Kınay, “Dernek olarak güzel ve anlamlı bir etkinlik yaptık. Üyelerimizin ve tüm Zonguldak’ın desteğiyle huzurevleri, çocuk evleri ve kadın konukevlerinde yapılan ürünleri sergiliyoruz. Buradan toplanan geliri yine bu evlerin katkılarına kullanılacak. Bize desteğini veren Sayın Valimiz Ali Kaban’ın eşi Neriman Kaban’a ve tüm Zonguldak halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Camlı Köşk’te öğle saatlerinde açılan kermes gün boyu sergilend