Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLETİŞİM  
 
Türk-İş, İstanbul Bölge Şube Başkanları ve
10. Anneler Günü Şenlikleri yapılıyor
Zonguldak Belediyesi Tarafından “Temiz Çevrem Kampanyası”
Rotasyona Karşı Çıktılar
Zonguldak Belediye Meclisinin Mayıs Ayı İkinci


Akın Kaymak aday adayı - POLİTİKA - Zonguldak Gündem Gazetesi
 
AKIN KAYMAK ADAY ADAYI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 23-10-2013 / 07-36

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Politika Haberleri  
Akın Kaymak aday adayı

Zonguldak’ın Kozlu İlçesinde 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti’den Akın Kaymak aday adaylığını açıkladı.

Kaymak partisinin İlçe Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında başvuru dosyasını İlçe Başkanı Ahmet Özdemir’e teslim etti.

AK Parti’den Belediye Başkan aday adayı olan Akın Kaymak yapacağı projeleri açıklarken şunları söyledi:

“1966 yılında Kozlu’da doğdum, ilk ve orta öğrenimimi Kozlu’da tamamladım, Liseyi yatılı olarak Kastamonu’da bitirdim, Üniversite öğrenimimi Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünde tamamladım. İş yaşamıma, Madencilik ve Bankacılık alanında faaliyet gösteren Etibank’ta Müfettiş olarak başladım, T.Emlak Bankası A.Ş’de Müfettişlik, Daire Başkanlığı ve Teftiş Kurulu Başkanlığı ile Bankanın iştiraki olan Axa Oyak Sigorta başta olmak üzere birçok şirket, dernek ve vakıfta Yönetim Kurulu Üyelikleri yaptım. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü ve Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüklerinde Genel Müdür Danışmanlığı görevlerinde bulundum. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nda (TMSF) devletin alacağının tahsili için, Uzan Grubuna ait yaklaşık 236 şirketin geçmişe dönük mali denetimleri ve mal varlıklarının tespiti çalışmalarını yürüten Teftiş Kurulunun Başkanlığını ve Garipoğlu Şirketler Grubunun Denetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüttüm. Orman Genel Müdürlüğü Müfettişliği ve son olarak da yaklaşık 7 yıldır İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve tüm İstanbul İlçe Belediyelerinde, İçişleri Bakanlığı, İstanbul Valisi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adına Müfettiş olarak denetimler ve soruşturmalar yapıyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.”

 

Kaymak, Zonguldak’ın Kozlu İlçesinde aday adayı açıklamasında İlçeyi örnek şehir haline getirmek istediğini belirterek açıklamasına şöyle devam etti:

 

“10 Ekim 2013 tarihi itibariyle Devlet Memuriyetinden istifa ederek mevcut bütün görevlerimden çekilmiş bulunuyorum. Bir Madenci çocuğu olarak doğup büyüdüğüm, ailem, akrabalarım, sevdiklerim, arkadaşlarım ve büyüklerimin yaşadığı Kozluya ve gurbette olduğum yıllarda da hiçbir zaman kopmadığım, kopamadığım, Kozlu halkına vefa borcum olduğunu düşünüyorum. Tecrübe ve birikimlerim ile gerek Ankara bürokrasisi ve gerekse İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki samimi dostluk ve arkadaşlık ilişkilerimi, yeni İlçe olan Kozluya ve Kozlululara hizmet etmek için kullanmak ve Emr-i Hakk vaki olana dek aranızda olmak istiyorum. Artan nüfusla birlikte, değişen sosyal ve fiziki şartlardan dolayı her kentin olduğu gibi Kozlu’nun da sorunlarının doğmakta ve artmakta olduğunu görüyor ve çözümün süratli bir şekilde kentsel planlamadan geçmekte olduğuna inanıyorum. Kentsel planlamanın sosyal, kültürel ve fiziki evrelerini eşzamanlı olarak planlamayı öngörüyor ve fiziki çevreyi düzenlerken üç aşamalı bir eylem planı uygulamayı düşünüyorum. İlk etapta, siyasi başarısını hizmet başarısına dönüştüren belediye başkanımız Sayın Ali Bektaş’ın ve kadrolarının başlattıkları projeleri tamamlayıp, ikinci etapta orta vadeli planları hayata geçirip beş yılımızı şekillendirmek istiyorum. Üçüncü aşamada ve uzun vadede ise Kozlu’yu ‘Örnek Şehir’ haline getirmeyi hedefliyorum. Kozlu’muz için istihdam yaratacak yeni projeler üreterek ve kent ekonomisini çeşitlendirerek halkımızın her kesimine uygun iş imkanları geliştirmek istiyorum.”

 

 

Ak Parti’den aday adayı olan Akın Kaymak açıklamasının ardından esnaf ziyaretinde bulundu.


Akın Kaymak aday adayı : Google'da Ara
Akın Kaymak aday adayı


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        POLİTİKA

  YAVUZYILMAZ ÜNİVERSİTEDE


          Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz, programına Bülent Ecevit Üniversitesi Merkez Kampüsü’ndeki bahar şenlikleriyle

  KÖKTÜRK’TEN GMİS’E ZİYARET


          Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk Genel Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

 
           
 
TÜM YAZARLAR

           ANKET
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz
% 12 √ Toplam : 4 - İyi
% 50 √ Toplam : 18 - Çok İyi
% 25 √ Toplam : 9 - Mükenmel
% 14 √ Toplam : 5 - İdare Eder
   

           REKLAM

  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
 
  11-09-2013
ZONGULDAK MERKEZ BELGESELI
  11-05-2013
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ GENÇ KIZILAY
  11-05-2013
Aygün’den Birlik ve Beraberlik
 
 

           


© 2013 Zonguldak Gündem Gazetesi Zonguldak'ın Haber Sitesi
Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Künye | Yazar | İletişim  
Tasarım || AYGÜN GROUP
info@aygungroup.com